Hayal ettiğiniz evi beraber dekore edelim…

Bidekor kurulduğu günden bu yana evinizi güzelleştirecek ürünler sunmaya devam ediyor. İlk günden beri hayalimiz; evini seven ve güzelleştirmeye çalışan herkese son moda dekoratif ürünleri uygun fiyatlarla sunmak. Ve bu hayalimize her geçen gün yaklaştığımızı her gün ürünlerimizle buluşan müşterilerimizin yüzündeki mutluluktan anlıyoruz. 

Hayal ortaklarımızla çok daha güzeliz…

Bu gayeyle ev dekorasyonundan aydınlatmaya, ev tekstil ve gereçlerinden mobilyaya, sofra mutfak ve çocuk kategorilerinde binlerce ürünle hayal ortağımız müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Müşteri güveni ve memnuniyetini her şeyin önünde tutarak üretimden satışa ve satış sonrası hizmete her aşamada öncelik beraber hayal kurduğumuz ev severlerin oluyor.

Evinizde bize de yer açın!

Bazen dekoratif bir saat ile salonlarınıza konuk oluyor, bir aydınlatma ürünümüzle mekanınızı ışıkla dekore ediyor, ahşap sanatını modern anlayışla buluşturduğumuz ürünlerimizle evinize yıllarca süren bir hatıra bırakıyoruz. Mutfakların vazgeçilmezi gereçlerle yemeklerinize lezzet katarken, ruhunuzu okşayan ev tekstil ürünlerimizle konforlu vakit geçirmenin keyfini sürüyorsunuz…

Doğaya saygı, insana saygı…

Sizlere en ulaşılabilir ürünleri sunarken doğaya karşı sorumluluklarımızın da bilincindeyiz. Benimsediğimiz sürdürülebilirlik anlayışının temel ilkesi; yenilikçi ürünleri insan, doğa ve tasarım unsurlarını gözeterek hayata geçirme tutkusuna dayanmaktadır. Çevre ve insan sağlığını riske atmayacak hammadde kullanımını, atıkları azaltmayı ve geri dönüşüm oranını her geçen gün arttırmayı kendimize ilke ediniyoruz. Çevre dostu altyapısı ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla dünya standartlarında ürünler üretmeye çalışıyoruz.

4 aşamalı mutlu alışveriş anlayışıyla…

İnternet sitemiz bidekor.com sizlerin en kolay ve güvenli alışverişi için müşteri odaklı tasarlandı. Vereceğiniz siparişler güvenli ödeme imkânı ile gerçekleştirilir ve 1 gün içinde  kargolanır. Satış sonrasında her türlü sorunuz müşteri temsilcimiz tarafından cevaplanır, üründen memnun kalmamanız durumunda 14 gün içerisinde iade imkânı sunulur. Çünkü burada memnuniyetiniz alışverişten önce gelir.

Evim mutluluk yerim…

Biz evinizi güzelleştirmek için her gün daha büyük bir heyecanla çalışıyoruz. Evini seven ve dekorasyona önem veren herkesi de bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz. Siz de evim benim mutluk yerim diyorsanız Bidekor dünyasındaki binlerce ürüne göz atabilirsiniz.